facebook

Франківська співачка презентувала нову пісню і кліп про інопланетянку (ВІДЕО)

Франківська співачка Катя Котович (KattyCat) презентувала спільну пісню та кліп з місцевим електронним проектом #MONKEYStuff під назвою “I Need Your Love”. 

Спільну роботу музиканти вирішили записати ще влітку 2017. Зупинились на стилі, який ще мало відомий, але його називають Future Bass.

Більше року тривала робота над піснею, а далі хлопці шукали лейбл для запису, аби він офіційно був доступний у всьому світі і у всіх стрімінгових сервісах. Співпраця вийшла з американським Wonderlust (Indie Music Group), після цього й виникла ідея зйомки кліпу.

“Ідей було багато – з різними любовними сценами і т.д, але зупинились ми на ідеї, яку зараз можете побачити. Спочатку я мала бути роботом. У результаті наш режисер змінив ідею з робота на просто дівчину, яка не з планети Земля, і там не так як тут, і тут все набагато цікавіше, красивіше і головне, живіше ніж у неї там. Кліп був знятий на телефон і зйомки тривали один день. Ми робили дивний кліп з дивною героїнею, тому круту якість картинки ми і не хотіли, а основним для нас було якісні ідеї, монтаж і постпродакшн. Ось що вийшло в результаті, чим ми дуже задоволені”, – розповіла співачка.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: