facebook

Камера засняла, як дівчинка блукає серед могил по кладовищу. Мати впізнала свою померлу доньку

Моторошна історія трапилася у США.

Убита горем мама Саундра Гонсалес з Нью-Мексико, США, поділилася на “Фейсбуці” розбиває серце історією. Її дворічна дочка нібито була убита два роки тому, але вбивця все ще перебуває на волі. Нещодавно жінка зіткнулася з тим, що з могили дівчинки стали красти іграшки. І попросила охоронців бути уважніше.

Сім’я, чий родич був похований поруч, теж зіткнулася з подібною проблемою і встановила камеру. І в одну з ночей на неї потрапило, як у могил бродить маленька дівчинка. Спочатку ці люди вирішили, що малятко, швидше за все, загубилося. Але, коли вони звернулися до охоронців, ті пізнали на кадрах дочку Саундри і неабияк перелякалися. А потім фото показали і самої мамі, і та підтвердила, що дівчинка один в один схожа на її дочку.


Я розридалася, як тільки побачила кадри, тому що знаю, що це моя дочка! В моєму серці немає ні краплі сумніву, тому що вона схожа на неї з голови до ніг, від волосся до одягу і тапочок
Саундра Гонсалес

Дівчинка загинула при підозрілих обставинах, перебуваючи під наглядом бойфренда Саундри, пише The Sun. За словами медперсоналу, у дитини були синці на голові, обличчі та ребрах. Чоловіка заарештували за звинуваченням у жорстокому поводженні з дітьми, але через рік випустили під заставу.

Джерело.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: