facebook

Комаровський про протести через евакуації українців з Китаю: криза моралі і запасів інтелекту

Дитячий лікар Євген Комаровський висловився щодо протестів українців через евакуацію наших громадян з Китаю зазначивши, що у людей настала криза моралі і запасів інтелекту. Своєю думкою він поділився у Facebook, передає УНН.

“Думаю, день 20 лютого увійде в історію. Небувала соборність, небувале єднання. Небувала криза моралі і запасів інтелекту. Не щепити дітей – не боїмося. Жерти базарні консерви і вмирати від ботулізму – не боїмося. Ковтати при будь-якому чиху антибіотики – не боїмося. Ремені безпеки – для слабаків. Сурогатний алкоголь – наше все”, – написав Комаровський.

Також він зазначив, що українці не вміють правильно вживати ліки, адже валідол застосовують і від депресії, і для імунітету, і від інфаркту.

“Наших абсолютно здорових співвітчизників, які волею долі, опинилися там, де з 1 400 000 000 людей, захворіло 75 000, готові спалити, під крики про те, що Україна єдина. Тобто коли з 40 000 000 захворює на кір 150 000 ми продовжуємо купувати і продавати довідки про щеплення – це ми не боїмося”, – підсумував Комаровський.

Нагадаємо, три народних депутата від фракції “Слуга народу” поїхали в селище Нові Санжари в Полтавській області, куди привезуть евакуйованих українців з Китаю на карантин.

Джерело.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: