facebook

На Водохреща франківців пригощатимуть рибною юшкою

Цьогоріч у Франківську готують три локації на водоймах міста для відзначення чину йорданського освячення води та купання мешканців. Містян пригощатимуть чаєм та рибною юшкою.

19 січня в Івано-Франківську, як і по всій Україні, відзначатимуть велике християнське свято Богоявлення Господнього. Зараз міська влада здійснює заходи з підготовки трьох місць для організованого святкування, а саме: на березі річки Бистриця Надвірнянська (позаду ресторану «Легенда» на вулиці Володимира Івасюка), на березі річки Бистриця Солотвинська (позаду ресторану металобази на вулиці Пасічній) та на березі центрального міського озера.

Зокрема здійснюється водолазне обстеження водойм, у трьох місцях встановлюють окремі пункти обігріву, буде організовано роздачу теплого чаю та рибної юшки, інформує “Галка” з посиланням на Івано-Франківську міську раду.

Так, у неділю, 19 січня, о 10:30 на березі річки Бистриця Надвірнянська (позаду ресторану «Легенда» на вулиці Володимира Івасюка) відбудеться урочисте освячення води.

Також в цей день, о 12:00 на площі Ринок відбудеться загальноміське урочисте освячення води за участю представників духовенства традиційних християнських конфесій.

Джерело.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: