facebook

Найбільше порушень карантинних норм виявили на ринках та у закладах харчування

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківський області продовжує здійснювати контроль за дотриманням умов карантину та виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів спільно з підрозділами Національної поліції. Про це повідомили в пресслужбі відомства.

В період з 2 вересня по 8 вересня фахівці Держпродспоживслужби здійснили 1019 моніторингових відвідувань.

В тому числі:

– закладів громадського харчування – 402, виявлено 95 порушень (24%);

– закладів дошкільної освіти – 65, порушень не виявлено;

– закладів загальної середньої освіти – 54, виявлено 6 порушень (11%);

– об’єктів торгівлі продовольчими товарами – 282, виявлено 56 порушень (20%);

– об’єктів торгівлі непродовольчими товарами – 115, виявлено 22 порушення (19%);

– агропродовольчих ринків – 61, виявлено 18 порушень (30%);

– перукарень, салонів краси – 40, виявлено 3 порушення (8%).

В період 05-06.09.2020 р. (минулі вихідні дні) Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області були проведені моніторингові відвідування закладів громадського харчування, де могли проводитись масові заходи.

Всього обстежено 280 закладів громадського харчування (за участю представників органів виконавчої та місцевої влади – 45 (16%),

– виявлено 69 порушень;

– складено 65 протоколів: в «червоній» епідемічній зоні – 24, в «помаранчевій» – 41; в тому числі спеціалістами Держпродспоживслужби – 62 протоколи, органами Національної поліції – 3;

– зафіксовано проведення 35 масових заходів (весіллів, днів народжень), в тому числі в «червоній» епідемічній зоні – 10 (Косівський, Тисменицький райони, місто Івано-Франківськ), в «помаранчевій» – 25 (найбільше – в Рогатинському, Богородчанському та Верховинському районах).

Щоденний (в т.ч. під час вихідних днів) моніторинг підконтрольних об’єктів буде тривати постійно до закінчення карантину.

«Черговий раз закликаємо суб’єктів господарювання, жителів та гостей Прикарпаття: дотримуйтесь карантинних вимог та протиепідемічних норм», – йдеться у повідомленні.

Джерело.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: