facebook

Під час карантину половина франківців не заплатили за воду

Багато споживачів сприйняли заборону на відключення боржників і нарахування пені під час карантину як заклик зовсім не платити за комунальні послуги.

Сьогодні половина мешканців Івано-Франківська не сплатили поточні нарахування, а борги перед КП «Івано-Франківськводоекотехпром» досягли уже критичної позначки, інформує пресслужба водоканалу.

«В такому випадку підприємства водопостачання виявляються перед вибором, що зробити в першу чергу для цілодобового водопостачання: оплатити електроенергію для роботи насосних станцій, закупити реагенти для очищення води або купити бензин для виїзду аварійних бригад. Не кажучи вже про зарплату, щоб хоч якось стимулювати людей працювати в складних умовах, щоб люди мали кошти, щоб добратись до роботи, щоб забезпечити безперебійну подачу води», – йдеться в повідомленні.

На сайті КП «Івано-Франківськводоекотехпром» створений персональний кабінет, де ви можете з легкістю проводити будь-які операції. http://vodokanal.if.ua/index.php

«Сьогодні 300 співробітників, ризикуючи здоров’ям, продовжують цілодобово працювати по всьому місту, щоб ви могли залишатися вдома з водою і в безпеці. А кожен абонент, своєю чергою, повинен усвідомлювати, що, затримуючи оплату, він ставить під загрозу сферу водопостачання всього міста», – інформує КП «Івано-Франківсткводоекотехпром».

Джерело.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: