facebook

Скількох українців оштрафували за порушення самоізоляції

Поліцейські оштрафували 130 українців, які повернуся з-за кордону і порушили правила самоізоляції у зв’язку поширенням COVID-19.

Відмова перебувати вдома впродовж 14 днів коштувала громадянам 17 тис. грн. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає пресслужба МВС.

За його словами, поліція буде вибірково контролювати дотримання самоізоліції тими громадянами, які нещодавно приїхали до України. Оскільки здійснювати тотальний контроль просто неможливо.

“Будемо телефонувати їм і нагадувати про вимогу перебувати вдома, виїжджатимемо з перевірками. Якщо людину не застанемо, складемо адміністративний протокол, а вона потім сплатить штраф – 17 тисяч гривень”, – пояснив Геращенко.

Загалом, правоохоронці вже склали понад 3 тис. адмінпротоколів за порушення карантину. Більшість із них щодо власників кафе, ресторанів, торгівельно-розважальних центрів, які не зачинили свої заклади вчасно.

Заступник міністра наголосив, що запроваджений карантин для мінімізації поширення COVID-19 передбачає певні обмеження і накладає на українців відповідальність за його порушення.

“У багатьох європейських країнах зараз взагалі заборонено на вулицю виходити довше, аніж на пів години: вигуляти собаку або зайти до продуктового магазину чи аптеки. Тому, вибачте, але заходи, ухвалені в Україні, і заходи в Іспанії і Італії, де потрібно мати спеціальний дозвіл на вихід з дому, просто непорівнянні”, – сказав заступник Авакова.

Геращенко також поінформував, що на сьогодні поліцейські, які контактують з громадянами, забезпечені засобами захисту.

Джерело.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: