facebook

У франківській катедрі запроваджують богослужіння “за закритими дверима”

Враховуючи заборону збиратися в наших храмах в кількості понад 10 осіб, духовенство Архикатедрального собору Воскресіння Христового УГКЦ в Івано-Франківську повідомило, що від завтрашнього дня, 4 квітня, всі богослужіння відбуватимуться за закритими дверима.

До такого кроку отці були змушені вдатися, оскільки неможливо змусити вірних не приходити на богослужіння не більше як 10 осіб, інформує пресслужба архиєпархії.

В той же час храм буде відкритий для приватних молитов протягом усього дня, за винятком часу богослужінь.

Цьому рішенню передував скандал в мережі, що виник як реакція на пости обурених франківців.

“Як⁉️ Як це можливо⁉️ Фото сьогоднішнє. Катедра в Івано-Франківську, проходив мимо з дверей зробив фото. Десятки людей в тісному контакті, без масок, без елементарних дій по захисту. Як це можливо, що бізнес відправили в нокаут, ходять перевірки, чи вони працюють, а в центрі міста відбувається таке”, – проілюстрував людне богослужіння в соборі Юрій Сулик.

“Хто мені там розказував, що церкви позакривали, дарма я церкву критикую, богослужінням до кінця карантину ні-ні?
УГКЦ, Івано-Франківськ, катедральний собор, сьогодні.
Добре, що бізнесу, який платить податки, працювати не можна.
Шо там, хтось настоятеля катедри вже оштрафував і посадив на три роки?” – підтримав відомий блогер, письменник і перекладач Остап Українець.

Відтак вірянам нагадали, що з перших днів карантину катедральний собор Воскресіння Христового розпочав трансляцію богослужінь в режимі онлайн. Зараз ця функція можлива для будь-якого користувача, зазначають в єпархії.

Так, щоденна радіотрансляція Літургії відбувається о 8.00 год. на радіо «Дзвони» (від понеділка до суботи), о 17:00 (у понеділок, вівторок та четвер) та о 10.00 год. щонеділі і свята. Радіо Дзвони – 105,8 FM або он-лайн за цим посиланням

Джерело.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: