facebook

У Франківську за кредитні кошти збудують тролейбусну лінію з БАМу на Пасічну

Сьогодні в Івано-Франківську підписали контракт на будівництво тролейбусної лінії та тягової підстанції в районі АС №3.

Будівництво вартістю понад 3 млн євро реалізовують у межах проєкту “Оновлення тролейбусного парку міста Івано-Франківська” за кредитні кошти ЄБРР, повідомляє пресслужба міського голови.

Переможцем міжнародного тендеру на будівництво лінії стало ТзОВ «Плутон» із Запоріжжя.

«Ця тролейбусна лінія з’єднає вулицю Галицьку та Мазепи (АС №3) та проляже через Бульвари. Її протяжність – 7 кілометрів та 250 опор. А також буде збудована нова тягова підстанція потужністю 3250 кВА. Вона буде складатися з двох окремих модулів. Якщо говорити про терміни, то на реалізацію проєкту виділено 2 роки. Тож сподіваюся, що ми втілимо в життя його вчасно та якісно», – наголосив міський голова Руслан Марцінків.

Директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк зауважив, що проєкт “Оновлення тролейбусного парку міста Івано-Франківська” складається із двох етапів. Перший – це закупівля тролейбусів. Підприємство впродовж останніх років поповнилося 29 тролейбусами. І другий етап – це будівництво нових тролейбусних ліній та тягових підстанцій.

«Якщо поглянути на останні здобутки, то більший акцент був зміщений на розвиток автобусної мережі. Це пов’язано із тим, що ресурс, який був наявний у місті для розширення тролейбусного сполучення, вже вичерпав себе. Тобто для розвитку саме електротранспорту потрібно будувати нові лінії. Ми побудували вже 2, але й цього недостатньо. Саме тому взялися до реалізації ось такого великого проєкту», – пояснив Голутяк.

Директор ТзОВ «Плутон» Євген Овсянікер наголосив, що його фірма вже має чималий досвід з виконання подібних робіт.

«Ми докладемо усіх зусиль, щоб втілити в життя цей цікавий та відповідальний проєкт якісно та у поставлені терміни. Усе наше обладнання тестується та сертифіковане у Німеччині», – розповів підприємець.

Джерело.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: