facebook

У обласному пологовому будинку померла друга жінка з коронавірусом, чотири лікарі інфіковані

В Івано-Франківському обласному перинатальному центрі померли вже дві жінки, в яких підтвердили коронавірус. Про це на брифінгу т.в.о. голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.

Одна породілля, 37-річна жінка з Болехова, померла 30 березня. Друга жінка також померла 30 березня, на лікуванні перебувала з 3 березня.

Керівник Івано-Франківського обласного перинатального центру Юрій Павлушинський сказав, що зараз у пологому будинку є чотири пацієнтки з температурою. Їх перевели в окремі палати, провели експрес-тести на коронавірус. Результат – негативні. Аналізи направили у лабораторію на дослідження, завтра будуть результати.

Також Павлушинський повідомив, що в обласному перинатальному центрі інфіковані чотири лікарі. Двоє медиків, у яких діагностували Covid-19, були відразу відсторонені від роботи і ізольовані, один на той час був у відпустці, ще один – на курсах.

З початку карантину хворі у пологовому поділені на два потоки.

“На фізіологічний роддом вхід з Сахарова, на обсерваційний – з Чорновола”, – сказав Павлушинський.

Він зазначив, що на обсерваційне лікування поступають хворі з распіраторними захворюваннями. Їх обслуговує окрема бригада лікарів, які не контактують з бригадами з інших відділень перинатального центру.

Нагадаємо, 37-річна жінка з Болехова померла 30 березня у обласному перенатальному центрі. Наступного дня у померлої породіллі лабораторно підтвердили Covid-19.

Вчора заступник директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Володимир Чемний сказав, що жінка поступила на планове лікування в Обласний перинатальний центр 10 березня без ознак ГРВІ і не зізнавалася, що була за кордоном.

Однак родичка померлої розповіла, що її 37-річна сестра повернулася в Україну з Польщі ще 20 листопада 2019 року. Вона показала відмітки у паспорті померлої. Та сказала, що не розуміє, чому смерть сестри можуть пов’язувати з цією поїздкою.

Джерело.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: