facebook

З ДОНЕЧКОЮ ТА ДРУЖИНОЮ: МЕР ФРАНКІВСЬКА ВИКЛАВ МИЛІ СВІТЛИНИ З СІМЕЙНОГО ВІДПОЧИНКУ

Міський голова Івано-Франківська відпочиває зі своєю сім’єю у Кам’янець-Подільську.

Відповідний допис та зворушливі світлини сімейного відпочинку виклав мер на особистій сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

“Фото! Мандруємо!”, – лаконічно підписав Руслан Марцінків. На “селфі” мер разом із дружиною Оксаною та донечкою Соломією. У коментарях до допису користувачі бажають сімейству гарного відпочинку та “умиляються” з Соломійки. Проте, є й ті, хто не розділяють радості від мандрів міського голови, адже той закликає людей сидіти вдома у карантин.

“Галка” зібрала для вас трішки коментарів містян:

Olga Veresnayk “Гарненькі)))) дуже скоро донечка росте”

Руслана Чепіль “Татова доця вже підросла. Щастя Вам всім і здоров’я.”

Ігор Романович Павлів “Нормально каранти всіх просити сидіти вдома, а сами мандруєте,чисто як в Україні.” Андрій Шелефонтюк “Мер подорожує без охорони і зараніє публікувати своє місцезнаходження не бажано, враховуючи закриття психдиспансерів з документами. А скільки ходить без?”

Евгения Лукьянова “Ой, молодці, файних подорожей, море позитивних вражень”

Luda Denis “Здорова, справжня, українська сім’я! І це так класно! Такими і залишайтеся!”

Galina Gadmashi “Гарних вражень від мандрів, прекрасного настрою!❤️ Ви чудовий приклад родини, щастя Вам!”

Світлана Володіна “А де синочок? Він від першого шлюбу? Я просто не можу зрозуміти???”

Лора Лора Лора П”риємної подорожі, гарного відпочинку, цікавих вражень. Хай щастить!” Нагадаємо, міський голова Івано-Франківська вдруге став батьком 18 лютого 2019 року. У мера є також старший син Святослав. Вільний час, якого у Руслана Марцінківа дуже мало, сім’я проводить на природі, переважно – в горах. Вони вирушають у мандрівки в Яремче, Ворохту, Маняву, мандрують також і іншими областями. Обов’язки ж ділять порівну: дружина займається домом, а чоловік – роботою.

Джерело.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: