facebook

“Задоволення від їжі і сексу – від Бога”, – Папа Франциск

В інтерв’ю з італійським письменником Карло Петріні, який склав кілька бесід з папою для нової книги, Його Святість папа Франциск серед інших приємностей назвав секс та їжу подарунками від Бога.

Ба більше, насолоджуватися ними не гріховно, як навчали в минулому «надмірно» церковні провідники, пише Нью-Йорк Пост.

Книга “TerraFutura: Бесіди з Папою Франциском про інтегральну екологію” вийшла зараз в Італії.

“Задоволення йде безпосередньо від Бога. Воно не католицьке, не християнське, ні будь-яке ще – просто божественне… Насолода від їжі і сексу йде від Бога”, – зазначив понтифік.

На його думку, ці життєві потреби даремно засуджувалися церквою в минулому. Тоді представники кліру неправильно інтерпретували християнське послання і в результаті завдали великої шкоди, яка відчувається донині.

«Задоволення від їжі потрібно для того, щоб залишатися здоровими, так само як сексуальне задоволення потрібне для того, щоб зробити кохання прекраснішим і забезпечити виживання нашого виду», – зазначив папа Франциск.

Він додав, що є набагато серйозніші проблеми, що потребують молитви, зокрема зміна клімату, вирубування лісів і нераціональне споживання.

Автор книги рекламується як засновник руху “повільної їжі”, який розпочався у 1980-х роках як спроба захистити регіональні кулінарні традиції та виступити проти фаст-фуду та розгулу споживання. За словами Петріні, книга є відповіддю на нещодавні заклики Папи Римського щодо боротьби зі зміною клімату та екологічною несправедливістю.

Джерело.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: