facebook

Жодного політичного втручання в аудит проєкту моста не було, – Щербаченко

Сьогодні на оперативній нараді в міського голови Івано-Франківська співголова ГО “Українська асоціація аудиторів безпеки автомобільних доріг” Костянтин Щербаченко представив висновки аудиту проєкту Галицького моста через Бистрицю Солотвинську і розв’язки на Хіміків-Надрічній.

Костянтин Щербаченко очолював експертну групу, яка працювала з проєктною документацією, а також виїжджала на місце будівництва. Група напрацювала низку пропозицій, спрямованих на підвищення безпеки руху на об’єкті. Висновки передали міській владі.

Під час наради міський голова Руслан Марцінків заявив, що на аудиторів чинився політичний тиск: від них начебто вимагали дати висновок, що міст в тому місці будувати не можна. Хто саме тиснув на експертів, Марцінків не уточнив.

З цього приводу КУРС звернувся за коментарем до Костянтина Щербаченка.

“Я не знаю, про що говорив пан мер і хто йому таке міг сказати… Ми працювали незалежно і від самої мерії, і від інших – жодного тиску не було. Наші експерти аналізували документацію, виїжджали на місце. Ніякого політичного втручання в роботу не було”, – сказав Костянтин Щербаченко.

Він також додав, що висновки аудиту не таємниця, але рішення про їхню публікацію за замовником, тобто містом.

Джерело.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: